Na úvod Mapa stránok

Podmienky na real. ŠkVP
Identifikačné údaje Ciele a poslanie Charakteristika ŠkVP Učebný plán Učebné osnovy Podmienky na real. ŠkVP Vzdel. žiak. s ŠVVPStredná odborná škola rybárska Mošovce

NADSTAVBOVÉ ŠTÚDIUM

- rybárstvo a životné prostredie - 45084 00

- poľnohospodárstvo - 45124 00

- materiálne
- personálne
- organizačné
- BOZP

Podmienky na realizáciu vzdelávacieho programu v študijnom odbore

Pre vzdelávanie a výchovu v súlade s daným ŠVP je nevyhnutné vytvárať vhodné realizačné podmienky. Podkladom na ich stanovenie sú všeobecné požiadavky platných právnych noriem a konkrétne požiadavky vyplývajúce z cieľov a obsahu vzdelávania v študijnom odbore - rybárstvo a životné prostredie - 45084 00 a poľnohospodárstvo - 45124 00. V ŠVP sú vo všeobecnej rovine vymedzené základné podmienky na realizáciu školského vzdelávacieho programu Nadstavbové štúdium. My sme ich rozpracovali podrobnejšie a konkrétne podľa potrieb i požiadaviek študijného odboru, aktuálnych cieľov a našich reálnych možností. Optimálne požiadavky/podmienky, podľa ktorých sa bude poskytovať tento školský vzdelávací program Rybárstvo a životné prostredie, sú nasledovné:

Send mail to petermatula@souparmt.edu.sk with questions or comments about this web site.
Last modified: júla 27, 2009