ŠKOLA A RODIČStredná odborná škola rybárska Mošovce

7.  SPOLUPRÁCA  S RODIČMI  A INÝMI SUBJEKTAMI

Spolupracujeme  najmä s rodičmi žiakov. Rodičia môžu prísť do internátu kedykoľvek. Organizujeme  stretnutie s rodičmi pri nástupe žiakov do internátu. Aktuálne otázky života internátu riešime  najmä v rade internátu, kde sú členmi aj rodičia žiakov. O závažných zmenách  informujeme  rodičov aj prostredníctvom informačných listov. Pre rodičov žiakov  po skončení prvého roku  ich pobytu  v internáte organizujeme   deň otvorených dverí. Podujatie je spojené s ukážkami činností, ktoré sa žiaci naučili ( príprava občerstvenia, kultúrny program , súťaže s rodičmi)

Ďalšími subjektami s ktorými spolupracujeme  sú : Národná spoločnosť pre kriminalitu a trestné právo v Žiline, Policajný zbor Martin, Krajský policajný zbor Žilina, Pedagogicko psychologická poradňa Martin, Krajská pedagogicko-psychologická poradňa Žilina, Úrad práce Martin.