PODMIENKY PRE VZDELÁVANIE

Personálne podmienky
Organizačné podmienky
Podmienky BOZP

Pre vzdelávanie a výchovu v súlade s daným ŠVP je nevyhnutné vytvárať vhodné realizačné podmienky. Podkladom na ich stanovenie sú všeobecné požiadavky platných právnych noriem a konkrétne požiadavky vyplývajúce z cieľov a obsahu vzdelávania v študijnom odbore 4215 6 rybárstvo. V ŠVP sú vo všeobecnej rovine vymedzené základné podmienky na realizáciu školského vzdelávacieho programu Rybárstvo a životné prostredie. My sme ich rozpracovali podrobnejšie a konkrétne podľa potrieb i požiadaviek študijného odboru, aktuálnych cieľov a našich reálnych možností. Optimálne požiadavky/podmienky, podľa ktorých sa bude poskytovať tento školský vzdelávací program Rybárstvo a životné prostredie, sú nasledovné:

Last updated: mája 12, 2009.